Обмін запчастин в інтернет-магазині Zapchasti-Ravon.com.ua

Інтернет-магазин Zapchasti-Ravon.com.ua уважно стежить за дотриманням Законів України, включаючи питання взаємодії продавця - покупця в області здійснення повернення та обміну невідповідного товару.

Серед основних законів, що регулюють даний аспект, можна виділити ЗУ «Про захист прав споживачів» в редакції від 12.05.1991, а також усіма змінами і доповненнями, внесеними до нього.

Посилаючись на вказаний Закон Zapchasti-Ravon.com.ua визначає такі правила для повернення і обміну:

 • Період повернення або обміну товару становить 14 календарних днів.
 • Куплена продукція, яка підлягали обміну або поверненню не повинна встановлюватися на автомобіль.
 • Продукція підлягає обміну або поверненню в тому випадку, коли на ній були виявлені сліди заводського браку або вона не підійшла до авто.
 • Покупець вказує причину, по якій бажає виконати зазначені операції.
 • Наявність заводський упаковки є обов'язковим фактором.
 • Датчики і електроніка, які були підключені, поверненню і обміну не підлягають.

Виплата компенсації при поверненні запчастин проводиться не пізніше 6-10 днів з моменту доставки посилки з запчастиною на склад компанії - постачальника і виконання відповідної експертизи. Переказ грошових коштів проводиться за вказаними реквізитами.

На продану продукцію заводська гарантія не поширюється, оскільки комплектуючі автомобілів не є кінцевим продуктом, а являють собою лише частина загального пристрою авто.

Працездатність і термін експлуатації ряду деталей сильно залежить від поточного стану транспортного засобу, інших блоків і вузлів.

Також наш інтернет-магазин не бере на себе гарантійні зобов'язання, які відносять до питань заощадження товару при його транспортуванні.

Пам'ятайте, що за збереження вантажу з моменту оформлення відправки і до часу його отримання вами відповідальність несе виключно логістична компанія.

Настійно рекомендуємо проводити перевірку продукції до того, як буде поставлений підпис в накладній про отримання запчастин.

Дуже сподіваємося на ваше розуміння до встановлених нами правилам, які в повній мірі спираються на чинні закони України.

Дотримання простих рекомендацій дозволить вам уникнути зайвих витрат і виникнення неприємних ситуацій.

Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб у вас не виникало необхідності в проведенні повернення або обміну. Для цього ознайомтеся з такими рекомендаціями:

 • При оформленні замовлення звертайтесь за консультаціями до менеджерів, які допоможуть визначитися з вибором.
 • Проводьте ретельну перевірку зазначених у замовленні даних - навіть помилка в одній цифрі, допущена при вказівці каталожного або артикульним номера запчастини, може послужити причиною втрати часу і грошей.
 • Слід в обов'язковому порядку розпаковувати і оглядати комплектуючі при отриманні.

Це дозволить своєчасно виявити можливі пошкодження, отримані при транспортуванні, шлюб виробника, невідповідність деталі замовленої або навіть для вашого автомобіля.

Тільки наша і ваша уважність і дотримання простих порад дозволить налагодити взаємовигідне і довгострокове співробітництво.

Рішення гарантійних проблем

Всі претензії гарантійного плану розглядаються виключно з посиланням на Закон України «Про захист прав споживачів».

Щоб без проблем підтвердити виникнення гарантійного випадку (за умови установки деталі на авто), покупець повинен надати магазину певні документи і запчастина:

 • Підтвердження проведення робіт в області дефектної запчастини від станції технічного обслуговування, наряд-замовлення.
 • Акт рекламації від СТО щодо дефектної деталі.
 • Виписка з єдиного реєстру або копія свідоцтва реєстрації ФОП СТО.

У разі отримання зазначених документів і запчастини, а також ретельного розгляду питання конкретного гарантійного випадку спеціальною експертизою, клієнт отримує право на компенсацію вартості або заміну деталі із заводським браком

 
Великий вибір запчастин
Розширений каталог оригінальної продукції і якісних аналогів
 
Гарантії
Повернемо гроші протягом 2 тижнів при дотриманні умов повернення
 
Зручні розцінки
Ціни на будь-який бюджет, регулярні акції та спеціальні пропозиції
 
Знижки по дисконту
Постійним покупцям даємо знижки за дисконтною системою
 
Доставка по Україні
Відправлення в будь-яке відділення Нової Пошти
 
Допомога онлайн
Онлайн-замовлення обробляються 24/7.
Дзвінки в будні з 9:00 до 18:00,
в вихідні 9:00 до 14:30.
.