Умови користування сайтом

Зверніть увагу! Якщо ви почали користуватися сайтом, це означає, що ви ознайомилися з умовами цієї Угоди та повністю їх приймаєте. Не користуйтеся сайтом, якщо не погоджуєтеся з одним або декількома умовами.

користування сайтом

Інтернет-магазин zapchasti-ravon.com.ua (далі «Запчастини Ravon») дає дозвіл переглядати сторінки і матеріали цього ресурсу (далі «Сайт») виключно для некомерційного приватного використання.

При цьому ви зобов'язуєтеся зберігати відомості про авторські права та інші дані про право власності, які містять вихідні матеріали, а також будь-які їх копії.

Заборонено будь-яким чином змінювати матеріали на порталі zapchasti-ravon.com.ua, використовувати їх або показувати будь-яким способом для вирішення комерційних і громадських завдань.

Заборонено розміщувати матеріали зі сторінок інтернет-магазину «Запчастини Ravon» на інших порталах, в соціальних і комп'ютерних мережах.

Відмова від відповідальності

Послуги та матеріали цього ресурсу надані без гарантійних зобов'язань. «Запчастини Ravon» не може гарантувати точність і повноту інформації, програм і послуг на Сайті.

«Запчастини Ravon» без попередження в будь-який момент може змінювати матеріали та послуги, доступні на Сайті, що згадуються в них товари і розцінки.

Якщо інформація застаріває на Сайті, інтернет-магазин «Запчастини Ravon» не зобов'язаний робити її оновлення. «Запчастини Ravon» не несе відповідальності за збитки (в тому числі, збиток від втрати доходу, відомостей або переривання бізнес-діяльності), які виникли через користування, неможливості користування або результатів користування Сайтом.

Реєстрація на порталі «Запчастини Ravon»

При реєстрації на Сайті, є підтвердженням Вашої згоди на надання достовірних відомостей про себе та своїх даних для зв'язку. В процесі реєстрацію Вам надається логін і пароль - за безпеку цієї інформації Ви несете персональну відповідальність.

На Вас лягає відповідальність за дії, виконані під Вашими даними для входу на сайт. Якщо реєстраційні дані будуть загублені, Ви зобов'язані повідомити про це адміністрацію сайту.

Зворотній зв'язок і коментарі

При заповненні форми зворотного зв'язку або розміщенні коментаря на Сайті, на Вас лягає відповідальність за їх зміст. Повідомлення не повинно бути незаконним, шкідливим, містити погрози, наклеп, образи, не повинно порушувати авторські права, пропагувати ненависть, дискримінацію людей за етнічною, статевою, расовою, релігійною чи соціальними ознаками. Повідомлення не повинно містити образи на будь-чию адресу (людей або організацій).

Повідомлення не повинно порушувати закони України. Ви даєте згоду, що будь-яке Ваше повідомлення адміністрація «Запчастини Ravon» може видалити без повідомлення, без Вашої згоди і використовувати безоплатно у власних цілях. «Запчастини Ravon» не несе відповідальності за інформацію, що розміщується користувачами.

Обробка персональних даних

Інтернет-магазин «Запчастини Ravon» застосовує різні технології для збору, обробки та зберігання інформації про відвідування Сайту. Процедура передбачає запис одного або декількох cookie або анонімних ідентифікаторів.

Сайт використовує cookie і анонімні ідентифікатори, коли Ви переглядаєте сторінки, контактуєте з товарами, послугами, партнерами магазину «Запчастини Ravon».

Предмет і умови Угоди

Ця Угода регулює порядок доступу та користування даними, розміщеними на Сайті, можливість покупки користувачами послуг і товарів, дані про яких є на порталі «Запчастини Ravon».

Дана угода є публічною офертою. При використанні матеріалів з сайту і роботи з інструментарієм ресурсу «Запчастини Ravon», користувач підтверджує свою згоду з усіма положеннями Угоди та приймає його умови беззастережно. Це підтверджується фактом заповнення анкети при реєстрації на Сайті. Згідно зі статтями 641-642 ЦК України, процедура реєстрації є прийняттям Угоди.

Прийняти умови Угоди можу тільки право- та дієздатні користувачі, яким виповнилося 14 років, згідно з розділом 4 ГК України. Беручи умови, користувач підтверджує власну дієздатність, на нього покладається відповідальність за достовірність інформації, цього факту. Також на користувача ця Угода накладає зобов'язання, що з'являються в ході користування сайтом «Запчастини Ravon» згідно описаним умовам.

Продаж товарів і послуг виконується продавцем через інтернет-магазин, розташований за адресою zapchasti-ravon.com.ua.

Відомості про послуги і товари, розміщених на сайті «Запчастини Ravon» можуть змінюватися.

Адміністрація має право в односторонньому порядку змінювати інформацію, доповнювати її або видаляти, не проводячи узгодження з користувачами. Всі дані про характеристики продукції і суті послуг інтернет-магазину «Запчастини Ravon», умови з замовлення, вартість, знижки та акції розміщуються на сайті zapchasti-ravon.com.ua.

«Запчастини Ravon» не дає гарантії, що відомості про послуги і товари, розміщених на ресурсі zapchasti-ravon.com.ua, надані точно і в повному обсязі.
Якщо параметри послуг або товарів змінюються, Адміністратор має право залишити опису на Сайті без змін або оновлень. «Запчастини Ravon» не несе відповідальність за втрати, які можуть настати в ході використання або неможливості застосування інформації, а також в результаті користування інструментами Сайту, в т.ч. збитки від втрати доходу, інформації або паузи в бізнес-діяльності.
Сторони цієї Угоди погоджуються і підтверджують, що всі відомості про наявність продукції, отриманні замовлення, часу відправлення і доставки, розцінки, умови оплати і її типу, статус замовлення і його оновленні, відправлена ​​Адміністрацією покупцям на e-mail, в СМС або голосовим повідомленням , носять інформативним характер і є підтвердженням для Адміністрації «Запчастини Ravon» того, що покупець згоден з умовами Угоди.

Доставка замовлених товарів виконується за допомогою транспортної компанії, вибір якого визначається покупцем в процесі оформлення замовлення.

Доставка в відділення компанії-перевізника може бути двох типів: з передоплатою або післяплатою. Детальніше про способи і часу доставки на Сайті розміщена інформація в розділі «Оплата». Уточнення часу доставки можливо у оператора кол-центру «Запчастини Ravon» під час обговорення і підтвердження замовлення.

Товар вважається отриманим покупцем, коли він підписує документ, що підтверджує фактичне отримання продукції - акт приймання-передачі, транспортна накладна, поштова декларація або ін. Дії покупця, що вказують на отримання замовлення, теж розцінюються як час збирання врожаю.

Продавець перевіряє продукцію і здійснює його страховку на всю суму перед відправкою покупці, якщо інше не описано на індивідуальних умовах.

При отриманні замовлення покупець обов'язково повинен перевірити товар на відповідність замовленню, упевнитися, що пошкоджень немає і присутні всі документи - чек, накладна, Гарантійний талон (якщо він передбачений).

Якщо з'являться претензії, покупець зобов'язується на місці пред'явити їх до транспортної компанії перед тим, як підписати документ, який підтверджує отримання замовлення. Після підписання документа вважається, що у покупця претензій немає.

Компанія «Запчастини Ravon» не несе ответствественності за діяльність компанії-перевізника, поштової організації та служби доставки.

При ознайомлення та погодження з умовами цієї оферти покупець також погоджується на віддалене отримання даних про продукцію і статус замовлення. Коли буде підписаний документ, що підтверджує отримання замовлення, це буде означати, що покупець отримав всі необхідні дані про продукцію перед її отриманням.

Доставка замовлення

Замовлення доставляється за допомогою транспортних компаній або поштових сервісів - «Нова Пошта», САТ. Порядок доставки узгоджується сторонами Угоди.

Отримання замовлення можливо за допомогою самовивозу зі складу Продавця. Чи доступний самовивезення, необхідно уточнювати у менеджера компанії «Запчастини Ravon».

Умови доставки та її вартість задає компанія перевізник. Доставка оплачується покупцем.

Якщо в населеному пункті одержувача немає відділень транспортних компаній, покупець може вибрати найближчий до нього місто, в який буде виконано доставка і в якому є відділення перевізника.

«Запчастини Ravon» не організує доставку на Тимчасово окуповану територію України (райони Луганської та Донецької областей, АР Крим), в інші країни і населені пункти, в яких немає відділення транспортної компанії.

Після передачі товару в службу доставки вся відповідальність за дотримання термінів транспортування і збереження цілісності продукції покладається на компанію перевізника. Покупець дає згоду, що з цього моменту всі претензії з приводу недотримання часу доставки не направляються компанії «Запчастини Ravon».

Замовлення може бути отриманий самим покупцем або іншою людиною, зазначеним як одержувач при оформленні замовлення.

Якщо покупець або інша особа, яка виступає одержувачем, не може отримати товар, останній може бути виданий третій особі, яка її надала потрібні дані про замовлення (номер накладної, ПІБ покупця або одержувача і ін.), Яка оплатила послуги доставки компанії-перевізнику.

Ризики, пов'язані з пошкодженням або приходу в непридатність замовленої продукції, після її доставки переносяться на покупця. Доставка вважається завершеною після того, як покупець підписує відповідні документи.

Щоб виключити випадок шахрайства і виконати взяті зобов'язання, зазначені в цій Угоді, представник транспортної компанії при доставці вже оплаченого замовлення, може запросити засвідчували особу у одержує особи, вказати в квитанції тип і номер документа.

Вартість послуги доставки не фіксована: для кожного замовлення вона підраховується індивідуально з урахуванням габаритів і ваги продукції, включеної в замовлення.

Зобов'язання компанії «Запчастини Ravon» перед покупцем щодо передачі продукції є виконаними після передачі товару покупцеві компанією-перевізником. Факт передачі буде встановлений на підставі правил, регламентованих транспортною компанією.

Порядок постачальних заходів, спосіб отримання і відкриття посилки, що містить замовлення, задаються правилами, регламентованими транспортною компанією.

Отримуючи товар, покупець повинен виконати огляд вмісту посилки на відповідність замовленої продукції, належний рівень якості, комплектації, замовлену кількість та цілісність пакувальних матеріалів.

Якщо претензій немає, покупець підписує відповідні документи, що підтверджують отримання та відсутність претензій до доставленої продукції. Цей факт вказує на те, що компанія «Запчастини Ravon» повністю виконала свої зобов'язання перед покупцем за конкретним замовленням.

Покупець може уточнювати у менеджера «Запчастини Ravon» інформацію при підтвердженні замовлення щодо маршруту, термінів і способів доставки товару.

При цьому покупець приймає і дає згоду на те, що кінцевий час доставки залежить виключно від дій транспортної компанії. При їх зміні співробітники «Запчастини Ravon» не можуть сповіщати про зміни покупця.

Менеджери і працівники кол-центру при цьому зобов'язуються всіляко сприяти і вживати заходів, щоб покупець отримував необхідні повідомлення.

Покупець приймає і дає згоду на те, що доставка товару - це окрема послуга, що надається компанією-перевізником, яка не може бути невід'ємним компонентом продукції, що купується.

Послуга з доставки вважається наданою в повній мірі при передачі посилки одержувачу, підписання останнім накладних та внесення оплати за послугу транспортування.

Якщо виникнуть претензії до якості продукції, що розглядаються в рамках Закону України «Про захист прав споживачів» та Гарантійних зобов'язань «Запчастини Ravon», вони не можуть стосуватися постачальних заходів. Отже, вартість доставки не може бути компенсована, а кошти не можуть бути повернуті в випадках, передбачених Законом «Про захист прав споживачів».

Оплата товару в «Запчастини Ravon»

 • Ціни на продукція вказані в гривнях.

 • Кінцева ціна всього замовлення складається з цін продукції, що замовляється.

 • Вартість продукції вказана на Сайті. Якщо фактична ціна на виріб не відповідає вартості, зазначеної на порталі «Запчастини Ravon», компанія повідомляє покупця про це в процесі процедури підтвердження замовлення з скоригованої ціною. Покупець може прибрати частину товарів з замовлення або повністю анулювати останній. Якщо співробітник інтернет-магазину «Запчастини Ravon» не може зв'язатися з покупцем для повідомлення про поправку ціни з вини покупця, замовлення анулюється. Анулювати замовлення покупець може в односторонньому порядку.

 • Покупець приймає і дає згоду, що вартість продукції, зазначеної на сторінках Сайту, може змінюватися Адміністрацією без узгодження, в точну вартість в день оформлення замовлення слід уточнювати у працівника кол-центру або менеджера магазина «Запчастини Ravon».

 • Оплатити продукцію покупець може такими способами:

 • Готівкою в момент отримання замовлення у відділенні транспортної компанії. Передана сума повинна відповідати сумі замовлення. Остання уточнюється у менеджера при підтвердженні замовлення).

 • Готівкою в терміналі платіжній системі або банківському відділенні. Вноситься сума повинна відповідати сумі замовлення.

 • Вноситься сума повинна відповідати сумі замовлення.

 • За безготівковим розрахунком за допомогою банківської карти. Вноситься сума повинна відповідати сумі замовлення. Юридичні особи можуть вносити кошти з розрахункового рахунку.

 • Якщо покупець оплачує товар в терміналі платіжної системи, банк-емітент може списати додаткову комісію за проведення транзакції.

 • Магазин «Запчастини Ravon» має право давати загальні або індивідуальні знижки на окремі товари або товарну групу, реалізувати бонусні програми, організовувати розпродажу і формувати акційні пропозиції. Продавець без узгодження сторін і в односторонньому порядку може визначати види акцій, знижок і бонусів, публікуючи їх умови на порталі zapchasti-ravon.com.ua.

Компанія «Запчастини Ravon» збирає, зберігає і обробляє дані статистики про всі оформлюваних замовленнях від кожного покупця.

Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку надавати способи внесення оплати за замовлення, зручні для покупців з урахуванням статистичної інформації про дії, скоєних покупцем на сторінках ресурсу «Запчастини Ravon

 
Великий вибір запчастин
Розширений каталог оригінальної продукції і якісних аналогів
 
Гарантії
Повернемо гроші протягом 2 тижнів при дотриманні умов повернення
 
Зручні розцінки
Ціни на будь-який бюджет, регулярні акції та спеціальні пропозиції
 
Знижки по дисконту
Постійним покупцям даємо знижки за дисконтною системою
 
Доставка по Україні
Відправлення в будь-яке відділення Нової Пошти
 
Допомога онлайн
Онлайн-замовлення обробляються 24/7.
Дзвінки в будні з 9:00 до 18:00,
в вихідні 9:00 до 14:30.
.